zobacz kto nas wspiera

nasi partnerzy

dołącz do nas jako partner

Zastanawiasz się jak zostać naszym partnerem i co to tak na prawdę oznacza? Już spieszymy z wyjaśnieniem…

ZŁOTÓWKA ZA KILOMETR

Partnerzy wspierają naszą akcję, przekazując złotówkę za każdy kilometr przebiegnięty przez sztafetę. W 2016 roku przebiegliśmy wspólnie 1881 kilometrów. W tym roku mamy nadzieję przebić ten dystans.

CO PARTNER ZYSKUJE?

Zasięg naszego wydarzenia to nie tylko Gliwice i ich mieszkańcy. Działamy na skalę ogólnopolską. O sztafecie z 2016 mówiły nie tylko media lokalne, ale także ogólnopolskie (np telewizja TVN 24). Loga partnerów znajdą się na naszej stronie internetowej, na materiałach reklamowych, banerach i w innych miejscach tworzących nasze wydarzenie. Partner zyskuje więc rozpoznawalność, ale przede wszystkich ogromną satysfakcję i możliwość niesienia pomocy innym.

ABY ZOSTAĆ PARTNEREM POBIERZ i uzupełnij UMOWĘ.

PODPISANY SKAN prześlij nam NA ADRES POMAGAM@GLIWICEBIEGAJA.PL

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz inny pomysł na pomoc?
skontaktuj się z nami!

Poznaj naszych partnerów

Rent Paul

Właściciele firmy RentPaul to ludzie o wielkich sercach. Wsparli akcję #KilometryDlaHospicjum nie tylko finansowo, ale także zaoferowali 2 aukcje, w których można wynegocjować wynajęcie Mustanga na całą dobę!

logo infotower

Infotower

Infotower to gliwicka firma dostarczająca skuteczne rozwiązania IT: outsourcing IT, inżynieria systemów IT, testy i tworzenie oprogramowania. Wspierają nas poprzez współfinansowanie zakupu buff dla biegaczy.

Mostostal zabrze

Grupa Mostostal Zabrze to grupa wyspecjalizowanych spółek świadczących usługi budowlane w Polsce i za granicą. Wspierają nas poprzez współfinansowanie zakupu buff dla biegaczy.

Nexx developer

Firma Nexx jest spółką deweloperską, która specjalizuje się w realizacji przedsięwzięć budowlanych. Wszystkie ich projekty są efektem pracy wykwalifikowanych architektów. Wspierają nas poprzez współfinansowanie zakupu buff dla biegaczy.

pko fundacja

PKO FUNDACJA

Celem Fundacji od początku jej istnienia, jest działanie w imieniu Banku i Grupy Banku na rzecz dobra publicznego oraz promowania celów społecznych. Fundacja PKO realizuje charytatywną akcję “ bieg dla Natanka ”, która odbędzie się w czasie finałowego biegu na 5 km.

siap

Siap

Spółka “S.I.A.P.” specjalizuje się w produkcji płyt akumulatorowych, ogniw trakcyjnych, akumulatorów specjalnych oraz baterii trakcyjnych. Spółka jest znaczącym producentem i eksporterem wyżej wymienionych wyrobów. Wspierają inicjatywę “złotówka za kilometr”.

aiut_logo_RGB

AIUT

Polska spółka AIUT jest jednym z liderów na europejskim rynku IT i nowych technologii dla przemysłu oraz biznesu. Od ponad 25 lat grupa wspiera rozwój branż w kraju i za granicą. Wpierają inicjatywę " złotówka za kilometr ".

logo glimarpol

GLIMARPOL

Producent narzędzi pneumatycznych i hydraulicznych dla górnictwa i przemysłu ciężkiego. Nie zwalniają tempa rozwoju i wykazują nieustanne projakościowe myślenie. Wsparli naszą akcję #KilometryDlaHospicjum.